ОШ "Бранко Радичевић"

У суботу,  8.09. 2018. године одржан је КУП основних школа у улову рибе удицом на пловак на Зворничком језеру у Сакару у организацији КСР ,,Дринско језеро''.Учествовалој је свих пет основних школа наше општине, са 60 ученика, у 12 екипа, 5 екипа пионирки и 7 екипа пионира.
Женску екипу наше школе представљале су: Ксенија Самарџић, Катарина Митровић, Катарина Илић, Николина Живановић и Ема Шахмановић.
Мушку екипу чинили су : Алекса Јовановић, Михаило Јевтић, Вељко Драгић, Урош Перић и Вукашин Митровић.

Екипе наше школе биле су веома успешне.

Мушка екипа освојила је прво, а женска друго место.
Победницима су припале медаље и мајице, а пехари ће красити полице наше школе.Такмичење је протекло у фер-плеју и дружењу.
 

 

  • IMG-0516d98bd108f5ba5e2bc081baeb7da2-V
  • IMG-063991476f18f312479307be35a8a904-V

У петак, 7. септембра 2018. године, најуспешнији ученици наше школе и њихови наставници похваљени су и награђени од стране председника општине Зорана Јевтића.

1234567a8

У понедељак, 3. септембра 2018. године, свечано смо дочекали наше ђаке прваке. Ученицима и родитељима обратила се директорица Стојанка Бугарин и пожелела срећан почетак. Учитељице Снежана и Татјана извршиле су прозивку и срдачно наставиле дружење са децом.

thumbnail

thumbnail 1thumbnail 2thumbnail 3thumbnail 4

Школска 2018/2019. година почеће у понедељак, 03. септембра 2018. године.

За ученике  I и II разреда и ученике од V-VIII настава почиње у 7:45, а за ученике  III и IV разреда у  11:20. 

У току школске године ученици од првог до четвртог разреда мењају смене на 4 седмице.

1. Такмичења

Током школске 2017/2018. године ученици наше школе су учествовали на више такмичења:

Математика

  • Кесер Селена III2, I место на Општинском такмичењу
  • Тошић Анђела IV1, I место на Општинском такмичењу
  • Смиљанић Сара IV2, II место на Општинском такмичењу
  • Кодрић Ајла IV2, III место на Општинском такмичењу
  • Кодрић Ајла IV2, II место на Окружном такмичењу

 

Диплому за запажен резултат на Међународном математичком такмичењу ,,Кенгур без границаˮ добили су:

  • Петровић Сергеј I2
  • Јовановић Софија I2
  • Арсић Хелена I2
  • Дрљача Растко II2

Српски језик

  • Терзић Андреа V1, III место на Општинском такмичењу
  • Николић Тијана VI2, I место на Општинском такмичењу
  • Пашић Никола VI1, II место на Општинском такмичењу
  • Горданић Дуња VI2, III место на Општинском такмичењу
  • Радић Урош VI1, III место на Општинском такмичењу
  • Вујановић Ђорђе VII1, II место на Општинском такмичењу
  • Ивановић Михаило VII1, III место на Општинском такмичењу
  • Самарџић Ксенија VIII2, I место на Општинском такмичењу
  • Вујановић Ђорђе VII1, III место на Окружном такмичењу

 

Књижевна олимпијада

  • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
  • Антонић Бојана VII2, III место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

Такмичење рецитатора

  • Тошић Анђела IV1, I место на Општинском такмичењу
  • Кесер Селена III2, II место на Општинском такмичењу
  • Врачевић Нина VI2, II место на Општинском такмичењу

Биологија

  • Пантелић Милан V1, III место на Општинском такмичењу
  • Катановић Катарина VI1, III место на Општинском такмичењу
  • Пантелић Ивана VI1, III место на Општинском такмичењу
  • Горданић Дуња VI2, III место на Општинском такмичењу
  • Томић Јелена VI2, III место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
  • Средојевић Ања VII2, III место на Општинском такмичењу
  • Спасојевић Михајло VIII1, III место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, II место на Окружном такмичењу

Хемија

  • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
  • Липовац Вук VII1, IIместо на Општинском такмичењу
  • Николић Алекса VIII2, Iместо на Општинском такмичењу
  • Радић Милан VIII2, II место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

Физика

  • Томић Јелена VI2, I место на Општинском такмичењу
  • Томић Милош VIII1, I место на Општинском такмичењу
  • Томић Милош VIII1, II место на Окружном такмичењу
  • Томић Милош VIII1, III место на Државном такмичењу

Историја

  • Пантелић Милан V1, III место на Општинском такмичењу
  • Живановић Николина V1, III место на Општинском такмичењу
  • Јевтић Емилија V2, III место на Општинском такмичењу
  • Пашић Никола VI1, II место на Општинском такмичењу
  • Николић Тијана VI2, II место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, III место на Општинском такмичењу
  • Липовац Вук VII1, III место на Општинском такмичењу
  • Секулић Петар VII1, III место на Општинском такмичењу
  • Николић Алекса VIII2, Iместо на Општинском такмичењу
  • Радић Милан VIII2, I место на Општинском такмичењу
  • Зељковић Илија VIII2, II место на Општинском такмичењу
  • Липовац Вук VII1, III место на Окружном такмичењу

Географија

  • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
  • Николић Ана VII2, III место на Општинском такмичењу
  • Радић Милан VIII2, III место на Општинском такмичењу
  • Пантелић Немања VIII1, III место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

Енглески језик

  • Ивановић Анастасија VIII1, III место на Општинском такмичењу
  • Томић Милош VIII1, III место на Општинском такмичењу

Физичко васпитање

  • Женска одбојкашка селекција школе, I место на Општинском такмичењу
  • Женска одбојкашка селекција школе, I место на Окружном такмичењу
  • Мушка одбојкашка селекција школе, I место на Окружном такмичењу
  • Мушка одбојкашка селекција школе, II место на Међуокружном такмичењу
  • Женска одбојкашка селекција школе, III место на Међуокружном такмичењу
  • Мушка фудбалска селекција школе, I место на Општинском такмичењу у малом фудбалу
  • Женска фудбалска селекција школе, II место на Општинском такмичењу у малом фудбалу

Регионална смотра талената

  • Вујановић Ђорђе VII1, II место, енглески језик
  • Ивановић Михаило VII1, II место, енглески језик
  • Илић Михаела VII1, III место, енглески језик
  • Ивановић Анастасија VIII1, III место, енглески језик
  • Томић Милош VIII1, III место, енглески језик

Републичка смотра талената

  • Ивановић Анастасија VIII1 III место, енглески језик

Општинско такмичење ,,Шта знаш о саобраћајуˮ

  • Томић Срђан V2, I место на Општинском такмичењу
  • Којић Стефан V1, II место на Општинском такмичењу
  • Бабић СтефанијаV1, II место на Општинском такмичењу
  • Лукић Ивана VI2, III место на Општинском такмичењу
  • Спасеновић Константин VII1, IIIместо на Општинском такмичењу
  • Екипа школе, II место на Општинском такмичењу

Окружно такмичење ,,Шта знаш о саобраћајуˮ

  • Којић Стефан V1, III место на Окружном такмичењу
  • Екипа општине Мали Зворник, III место на Окружном такмичењу

Такмичење у излову рибе удицом на пловак

  • Екипа школе (пионири), I место

2. Похвале и награде

Сви ученици који су на крају школске 2017/2018. године остварили одличан успех и имали примерно владање похваљени су од стране Наставничког већа наше школе.

     Добитници дипломе ,,Вук Караџићˮ су:

  • Томић Милош VIII1
  • Томић Сандра VIII1
  • Николић Алекса VIII2
  • Радић Милан VIII2

Ученик генерације је Томић Милош VIII1

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

НАЗИВ СМОТРЕ

НИВО СМОТРЕ

СМОТРА ТАЛЕНАТА

РЕГИОНАЛНИ

РЕПУБЛИЧКИ
1. 2. 3. 1. 2. 3.
- 2 3 - - 1

МАТЕМАТИКА

НАЗИВ СМОТРЕ

НИВО СМОТРЕ

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ

„КЕНГУРИ БЕЗ ГРАНИЦА“

ОКРУЖНИ

РЕПУБЛИЧКИ

4 УЧЕНИКА ОСТВАРИЛА ЗАПАЖЕН РЕЗУЛТАТ

-

ПРЕДМЕТ

                                                             НИВО ТАКМИЧЕЊА
ОПШТИНСКИ ОКРУЖНИ МЕЂУОКРУЖНИ РЕПУБЛИЧКИ
1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3.
Математика IIIр - IVр 2 1 1 - 1 - - - - - - -
Vр-VIIIр - - - - - - - - - - - -
Енглески ј. - - 2 - - - - - - - - -
Шпански ј. - - - - - - - - - - - -
Српски језик 2 2 4 - - 1 - - - - - -

Рецитаторско

такмичење

Iр - IVр 1 1 - - - - - - - - - -
Vр-VIIIр - 1 - - - - - - - - - -
Књижевна ол. 1 - 1 - - - - - - - - -
Физика 2 1 - - - - - - - - - 1
Географија 1 - 3 - - 1 - - - - - -
Биологија 1 - 7 - 1 - - - - - - -
Хемија 2 2 - - - 1 - - - - - -
Историја 2 3 6 - - 3 - - - - - -
Шта знаш о саобраћају 1 3 2 - - 2 - - - - - -
Физичко в. –одбојка 1 - - 2 - - - - 1 - - -
Физичко в.- фудбал 1 1 - - - - - - - - - -
УКУПНО 17 15 26 2 2 8 - - 1 - - 1