12. јуна 2017.  нашу школу посетили су будући прваци и њихови васпитачи  из предшколске установе ,,Црвенкапа''. Њима су ученици приредили интересантан програм, обишли су школу, играли се  и дружили.bprvaci

Осмаци ће полагати завршни испит у фискултурној сали Средње школе Мали Зворник:

- тест из српског (матерњег) језика-среда-14.06. од 9-11 ч

- тест из математике-четвртак-15.06. од 9-11 ч

- комбиновани тест-петак-16.06. од 9-11 ч

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ШКОЛСКУ 2016/2017. ГОДИНУ И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ ЗА ШКОЛСКУ 2017/2018. ГОДИНУ

Списак образовних профила – Средња школа Мали Зворник:

srednja

На инсистирање директорке школе, а у прилог безбедности ученика, постављено је ,,криво огледало'' на магистралном путу  на улазу у школско двориште и урађен је ,,лежећи полицајац'' на споредном путу који пролази поред школе у близини аутобуске станице.

Министарство просвете науке и технолошког развоја обезбедило је средства за финансирање радова на енергетској санацији ОШ,,Бранко Радичевић''  у Малом Зворнику на основу Споразума о зајму потписаног између Републике Србије и Немачке развојне банке - KfW , а у оквиру финансијске сарадње Републике Немачке са Републиком Србијом,  кроз имплементацију пројекта ,,Енергетска ефикасност у јавним зградама''. У зграду  ОШ ,,Бранко Радичевић''  у Малом Зворнику инвестирано је 237.349,38 евра у радове на термоизолацији фасаде са заменом олука,  на замени фасадне столарије,  на термоизолацији кровова, на замени кровног покривача на крову изнад радионице, на уградњи савремене LED  расвете и противпаничног осветљења,  на реконструкцији топлотне подстанице,  на уградњи система за централну регулацију температуре воде у систему грејања,  на уградњи пумпи са променљивим протоком воде, на уградњи радијаторских вентила са термостатским главама,на замени постојећих оребрених цеви за грејање радијаторима у фискултурној сали и помоћним просторијама,  на уградњи нових радијаторских вентила са термостатском главама,  на инсталирању новог цевног развода система грејања у приземљу.

Општина Мали Зворник је учествовала у реализацији пројекта са око 21 500 евра кроз финансирању радова на бојењу зидова у спортској сали и радионицама и постављању паркета у фискултурној сали

Презентација

Како одговорно користити енергију

16. марта 2017. године  у 10.00 часова  80 ученика млађих разреда такмичило се на међународном математичком такмичењу  ,,Кенгур без граница''. Основни циљ такмичења је популаризација математике, повећање интересовања за математику и природне науке, као и степена логичког и комбинаторног мишљења, разумевања текстова и примене стеченог математичког знања.

Ученици 3. и 4. разреда  су решавали  24 задатке  за 75 минута и за њих су задаци подељени по тежини на групе пo 8 задатака.

Ученици 1. и 2. разреда имали су  18 занимљивих задатака, подељених у три групе по 6 задатака, а решавали су их 60 минута.

Ученици трећег и четвртог разреда наше школе у суботу  су допутовали на Тару,  где ће боравити наредних седам дана. Смештени су у хотелу Оморика. Хотел је стари, али веома чист и уредан. Ученицима је свакодневно доступан базен,спортски терени,забавни парк, билијар столови, столови за стони тенис...Храна је изврсна. Сви су за  сада здрави и задовољни..

На окружном такмичењу основних школа наша школа је освојила 1. место у одбојци-девојчице у јакој конкуренцији уз тешке партије игре, надметања и недостатка у екипи Валентине Јевтић и пласиралe  се на Међуокружно такмичење.

Такође на такмицењу су учествовали и децаци наше школе који су били у прилици да прођу у финале где их је у томе омео мањак спортске среће и раније испадање из такмичења.

Честитке свим учесницима!