ОШ "Бранко Радичевић"

1. Такмичења

Током школске 2017/2018. године ученици наше школе су учествовали на више такмичења:

Математика

  • Кесер Селена III2, I место на Општинском такмичењу
  • Тошић Анђела IV1, I место на Општинском такмичењу
  • Смиљанић Сара IV2, II место на Општинском такмичењу
  • Кодрић Ајла IV2, III место на Општинском такмичењу
  • Кодрић Ајла IV2, II место на Окружном такмичењу

 

Диплому за запажен резултат на Међународном математичком такмичењу ,,Кенгур без границаˮ добили су:

  • Петровић Сергеј I2
  • Јовановић Софија I2
  • Арсић Хелена I2
  • Дрљача Растко II2

Српски језик

  • Терзић Андреа V1, III место на Општинском такмичењу
  • Николић Тијана VI2, I место на Општинском такмичењу
  • Пашић Никола VI1, II место на Општинском такмичењу
  • Горданић Дуња VI2, III место на Општинском такмичењу
  • Радић Урош VI1, III место на Општинском такмичењу
  • Вујановић Ђорђе VII1, II место на Општинском такмичењу
  • Ивановић Михаило VII1, III место на Општинском такмичењу
  • Самарџић Ксенија VIII2, I место на Општинском такмичењу
  • Вујановић Ђорђе VII1, III место на Окружном такмичењу

 

Књижевна олимпијада

  • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
  • Антонић Бојана VII2, III место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

Такмичење рецитатора

  • Тошић Анђела IV1, I место на Општинском такмичењу
  • Кесер Селена III2, II место на Општинском такмичењу
  • Врачевић Нина VI2, II место на Општинском такмичењу

Биологија

  • Пантелић Милан V1, III место на Општинском такмичењу
  • Катановић Катарина VI1, III место на Општинском такмичењу
  • Пантелић Ивана VI1, III место на Општинском такмичењу
  • Горданић Дуња VI2, III место на Општинском такмичењу
  • Томић Јелена VI2, III место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
  • Средојевић Ања VII2, III место на Општинском такмичењу
  • Спасојевић Михајло VIII1, III место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, II место на Окружном такмичењу

Хемија

  • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
  • Липовац Вук VII1, IIместо на Општинском такмичењу
  • Николић Алекса VIII2, Iместо на Општинском такмичењу
  • Радић Милан VIII2, II место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

Физика

  • Томић Јелена VI2, I место на Општинском такмичењу
  • Томић Милош VIII1, I место на Општинском такмичењу
  • Томић Милош VIII1, II место на Окружном такмичењу
  • Томић Милош VIII1, III место на Државном такмичењу

Историја

  • Пантелић Милан V1, III место на Општинском такмичењу
  • Живановић Николина V1, III место на Општинском такмичењу
  • Јевтић Емилија V2, III место на Општинском такмичењу
  • Пашић Никола VI1, II место на Општинском такмичењу
  • Николић Тијана VI2, II место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, III место на Општинском такмичењу
  • Липовац Вук VII1, III место на Општинском такмичењу
  • Секулић Петар VII1, III место на Општинском такмичењу
  • Николић Алекса VIII2, Iместо на Општинском такмичењу
  • Радић Милан VIII2, I место на Општинском такмичењу
  • Зељковић Илија VIII2, II место на Општинском такмичењу
  • Липовац Вук VII1, III место на Окружном такмичењу

Географија

  • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
  • Николић Ана VII2, III место на Општинском такмичењу
  • Радић Милан VIII2, III место на Општинском такмичењу
  • Пантелић Немања VIII1, III место на Општинском такмичењу
  • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

Енглески језик

  • Ивановић Анастасија VIII1, III место на Општинском такмичењу
  • Томић Милош VIII1, III место на Општинском такмичењу

Физичко васпитање

  • Женска одбојкашка селекција школе, I место на Општинском такмичењу
  • Женска одбојкашка селекција школе, I место на Окружном такмичењу
  • Мушка одбојкашка селекција школе, I место на Окружном такмичењу
  • Мушка одбојкашка селекција школе, II место на Међуокружном такмичењу
  • Женска одбојкашка селекција школе, III место на Међуокружном такмичењу
  • Мушка фудбалска селекција школе, I место на Општинском такмичењу у малом фудбалу
  • Женска фудбалска селекција школе, II место на Општинском такмичењу у малом фудбалу

Регионална смотра талената

  • Вујановић Ђорђе VII1, II место, енглески језик
  • Ивановић Михаило VII1, II место, енглески језик
  • Илић Михаела VII1, III место, енглески језик
  • Ивановић Анастасија VIII1, III место, енглески језик
  • Томић Милош VIII1, III место, енглески језик

Републичка смотра талената

  • Ивановић Анастасија VIII1 III место, енглески језик

Општинско такмичење ,,Шта знаш о саобраћајуˮ

  • Томић Срђан V2, I место на Општинском такмичењу
  • Којић Стефан V1, II место на Општинском такмичењу
  • Бабић СтефанијаV1, II место на Општинском такмичењу
  • Лукић Ивана VI2, III место на Општинском такмичењу
  • Спасеновић Константин VII1, IIIместо на Општинском такмичењу
  • Екипа школе, II место на Општинском такмичењу

Окружно такмичење ,,Шта знаш о саобраћајуˮ

  • Којић Стефан V1, III место на Окружном такмичењу
  • Екипа општине Мали Зворник, III место на Окружном такмичењу

Такмичење у излову рибе удицом на пловак

  • Екипа школе (пионири), I место

2. Похвале и награде

Сви ученици који су на крају школске 2017/2018. године остварили одличан успех и имали примерно владање похваљени су од стране Наставничког већа наше школе.

     Добитници дипломе ,,Вук Караџићˮ су:

  • Томић Милош VIII1
  • Томић Сандра VIII1
  • Николић Алекса VIII2
  • Радић Милан VIII2

Ученик генерације је Томић Милош VIII1