ОШ "Бранко Радичевић"

DSC 3290 640x427

                           Томић Милош VIII1                         Ђак генерације

Носилац Вукове дипломе

Oкружно такмичење из физике II место    

Државно такмичење из физике III место

Регионална смотра талената ( енглески језик)   III место

 

DSC 3291 427x640 2

 Николић Алекса  VIII2

Носилац Вукове дипломе

  

DSC 3295 427x640 2

 Радић Милан   VIII2

Носилац Вукове дипломе

 

DSC 3297 427x640 2

 Томић Сандра  VIII

 Носилац Вукове дипломе

 

 

DSC 3302 640x427

Ивановић Анастасија VIII1

Регионална смотра талената ( енглески језик)   III место

 

 

DSC 3308 427x640 2

Вујковић Милица  VII1

Oкружно такмичење из биологије II место    

Књижевна олимпијада ( окружно) III место

Oкружно такмичење из географије III место

Oкружно такмичење из хемије III место

 

 

DSC 3312 640x427

Вујановић Ђорђе VII1

Oкружно такмичење из српског језика III место

Регионална смотра талената ( енглески језик)   II место

 

DSC 3314 427x640 2

Липовац Вук VII1

Oкружно такмичење из историје III место

 

 

DSC 3316 427x640 2

Ивановић Михаило VII1

Регионална смотра талената ( енглески језик)   II место

 

 

Илић Михаела VII1

Регионална смотра талената ( енглески језик)   III место

 

 

DSC 3319 427x640 2

Којић Стефан V1

Oкружно такмичење  ,,Шта знаш о саобраћају'':    III место

 

 

 

DSC 3322 640x427

Кодрић Ајла IV2

Oкружно такмичење из математике II место  

 

DSC 3325 640x427

Растко Дрљача     II

Међународно математичко такмичење ,,Кенгур без граница 2018.''

 

                

DSC 3329 640x427

 Петровић Сергеј I2

Међународно математичко такмичење ,,Кенгур без граница 2018.''

DSC 3333 640x427

Јовановић Софија I2

Међународно математичко такмичење ,,Кенгур без граница 2018.''

 

 

DSC 3336 427x640 2

Арсић Хелена I2

Међународно математичко такмичење ,,Кенгур без граница 2018.''

 

DSC 3341 640x427

Мушка одбојкашка екипа:

Iместо     -Окружно такмичење

II место   -Међуокружно првенство

 

 

DSC 3347 640x427

Женска одбојкашка екипа:

Iместо     -Окружно такмичење

III место   -Међуокружно првенство