УЧЕНИЦИ ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА

Време одржавања секција биће одређено распоредом часова.

У ПРВОМ  разреду
 ученици   ће кроз друштвене, техничке, хуманитарне, спортске и културне активности имати прилике да исказују, проналазе и развијају своје способности и таленте у области спорта, уметности, језика... Активности ће се организовати једном недељно у оквиру одељења и сваке друге недеље са још по једним часом. Отворене су могућности организовања и спровођења заједничких активности на нивоу разреда

(нпр. хуманитарне активности, организовање фер плеј  утакмица и сл.).

ДРУГИ – ЧЕТВРТИ  РАЗРЕД:

Сви ученици од 2. до 4. разреда  ће бирати секцију према свом интересовању.

Секција Учитељ реализатор
Литерарне Весна Дрљача
Драмско-рецитаторске Татјана Ђурић
Математичке

Љиљана Новаковић

Ирена Смиљанић

Ликовне Весна Вукосављевић
Фолклорне Снежана Марјановић
Спортско-рекреативне Велибор Ракић
Хуманитарне Гроздана Бурић

ПЕТИ-ОСМИ РАЗРЕД

У старијим разредима – слободне активбности биће организоване у зависности од интересовања ученика из различитих области (преглед области дат је у табели). Према потребама тј. опредељењима ученика, а на основу резултата спроведеног анкетирања ученика током прве половине  септембра, стручна већа и наставници (према годишњим задужењима) израдиће план рада слободних активности. Избор слободних активности подстицаће пуни развој ученика у школи и доприносити остваривању циљева и исхода школског програма.

Секција Број часова Наставник
Драмска секција 36 Гордана Јокић